WYSYŁKA NA CAŁY ŚWIAT

NOWE WIOSNA LATO 2022

Zwroty i wymiana

Zakupione produkty zostaną dostarczone na adres wskazany przez Klienta w Zamówieniu w ciągu 24-72 godzin roboczych od przyjęcia Zamówienia przez TASKA OFFICIAL, po kosztach szczegółowo wskazanych na Stronie przed wysłaniem Zamówienia. TASKA OFFICIAL zastrzega sobie prawo do przyjęcia lub odrzucenia zamówienia złożonego poza granicami Włoch lub Europy. W każdym przypadku dostawy poza granice Włoch koszty wysyłki i czas dostawy mogą się różnić.


W przypadku dostaw do krajów spoza Unii Europejskiej, wszelkie opłaty celne z tytułu importu ponosi odbiorca. Dlatego zachęcamy Klienta do wcześniejszego skontaktowania się z organami celnymi swojego kraju w celu sprawdzenia kosztów i ewentualnych ograniczeń importowych.


Terminy dostawy wskazane przez TASKA OFFICIAL należy traktować wyłącznie jako orientacyjne, a opóźnienie w ich realizacji lub dostawa realizowana w formie kolejnych przesyłek dzielonych nie uprawnia Klienta do odmowy przyjęcia dostawy i żądania odszkodowania lub zadośćuczynienia.

W momencie dostawy produktów Klient jest zobowiązany do sprawdzenia:
czy liczba dostarczonych opakowań odpowiada liczbie wskazanej w dokumencie przewozowym.
czy opakowanie jest nienaruszone, nieuszkodzone, czy nie jest mokre lub w inny sposób zmienione, w tym materiały uszczelniające (taśma klejąca lub metalowa taśma spinająca).
Wszelkie uszkodzenia opakowania i/lub produktu lub niezgodność liczby opakowań lub oznaczeń muszą zostać natychmiast wykryte, z zaznaczeniem na dokumencie dostawy produktu, który ma zostać zwrócony kurierowi.
Wszelkie problemy dotyczące integralności fizycznej, zgodności lub kompletności otrzymanych produktów muszą zostać zgłoszone w ciągu 7 dni od daty dostawy, zgodnie z procedurami przewidzianymi w niniejszym dokumencie.

Śledź nas
TOP

TORBA NA ZAKUPY 0

KONTO
Wishlist

Wishlist

Login

Utwórz konto

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś hasło? Podaj swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła za pośrednictwem poczty elektronicznej.